Symfonia. Biznes gotowy na zmiany

Zmień system na Symfonia ERP i przenieś swój biznes na wyższy poziom [WEBINARIUM]

Sylwia Mąkolska

Sylwia Mąkolska

Długość czytania:

24 sierpnia 2021

Weź udział w bezpłatnym webinarium pt. „Zmień system na Symfonia ERP i przenieś swój biznes na wyższy poziom” i dowiedz się, jak systemy ERP mogą wesprzeć procesy biznesowe w Twojej firmie.

Podczas spotkania online eksperci Symfonii: Sylwia Mąkolska i Łukasz Banachowicz odpowiedzą na następujące pytania:

  • Jaki jest zalecany sposób pracy w systemach?
  • W jaki sposób oprogramowanie ERP może ulepszyć spójność danych, usprawnić efektywność procesów, wyeliminować błędy i przy tym umożliwić oszczędność czasu?
  • W jaki sposób Business Intelligence wspomaga efektywną analizę danych?

Termin: 2 września 2021 r.

Godzina: godz. 10:00-11:00

Zapisz się na webinarium

Masz dodatkowe pytania? Koniecznie zadaj je podczas spotkania.

Zapisz się na webinarium i sprawdź, jak dzięki programom Symfonia ERP Finanse i księgowość, Symfonia ERP Handel oraz Symfonia BI usprawnisz codzienne czynności biznesowe.

Prowadzący:

Sylwia Mąkolska

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Informatyka i Ekonometria. Przygodę z Symfonią rozpoczęła 12 lat temu jako lider zespołu sprzedaży, obecnie pełni funkcję Product Marketing Managera i odpowiada za obszar handlowy.

 

Łukasz Banachowicz

Z Symfonią związany od 2006 r. Obecnie pracuje w Dziale Wsparcia Procesów Sprzedaży, gdzie zajmuje się diagnozą potrzeb klientów oraz projektowaniem systemów na bazie gotowych rozwiązań oraz tworzonych na indywidualne potrzeby. Na swoim koncie ma udział w ponad 150 zakończonych sukcesem projektach wdrożeniowych, m. in. w firmach handlowych, usługowych, sieciach dealerów samochodowych czy przedsiębiorstwach produkcyjnych.

Zapisz się na webinarium

Przeglądaj tematy tego artykułu:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowany kolejny artykuł:

Cyfryzacja procesu zatrudniania

Cyfryzacja procesu zatrudniania

Proces zatrudnienia nowych pracowników w okresie pracy zdalnej lub hybrydowej to spore wyzwanie dla wielu przedsiębiorstw. Z pomocą przychodzą jednak narzędzia i procedury, dzięki którym można ten proces nie tylko zoptymalizować, ale także odczuć jego pozytywny wpływ na szereg obszarów biznesowych. 

czytaj dalej

Powiązane kategorie

Międzynarodowa
ekspansja

Pozyskiwanie
funduszy

Pozyskiwanie
klientów

Słownik Symfonii

Prowadzenie firmy może być pełne wyzwań, a jednym z nich jest fachowy żargon, który trzeba rozumieć. Nasz słownik wyjaśnia pojęcia w prostych słowach – od A do Z.
Wyświetl słownik