Symfonia. Biznes gotowy na zmiany

Szkolenie pracowników: jak skutecznie przekazywać ważne informacje, jak sprawić aby firma była organizacją uczącą się? [WEBINARIUM]]

Elżbieta Czaplicka

Elżbieta Czaplicka

Pre-Sales Consultant z obszaru HR

Długość czytania:

2 listopada 2020

Szkolenia pracowników to ważny element funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Dzięki nim pracownicy rozwijają swoje kompetencje i zdobywają wiedzę, która pozwala im efektywniej wykonywać swoje obowiązki. Zastanawiasz się, jak stworzyć plan szkoleń i skutecznie przekazywać istotne informacje?

Obejrzyj bezpłatne webinarium „Szkolenie pracowników – jak skutecznie przekazywać ważne informacje, jak sprawić aby firma była organizacją uczącą się?”

Jeśli stawiasz sobie pytania:

  • Czy szkolenia wewnątrzfirmowe są nieodłącznym elementem prowadzenia działalności?
  • Co oznacza efektywne szkolenie pracowników?
  • Czy firma, która inwestuje w szkolenia pracowników traci czy też zyskuje?
  • Jak sprawić, aby organizacja stale rozwijała się?

… koniecznie obejrzyj nagranie spotkania z naszymi ekspertkami, Elżbietą Czaplicką, Magdaleną Pielak oraz Anną Starzyńską, i zyskaj praktyczną wiedzę na temat szkoleń.

Podczas webinarium ekspertki podpowiadają również, jak dzięki systemowi Sage HRcloud możesz kompleksowo obsłużyć projekty szkoleniowe: od ich zaplanowania aż po końcową ewaluację.

Obejrzyj nagranie webinarium i sprawdź, jak wspierać pracowników w rozwoju kompetencji!

Prowadzące:

Elżbieta Czaplicka

Pre-Sales Consultant z obszaru HR. Z firmą Sage związana od 2015 roku. Specjalista z wieloletnią praktyką z zakresu kadr i płac. Koordynuje projekty związane z transformacją obszaru HR m.in. poprzez wdrożenie nowego systemu HRIS. Zajmuje się obsługą procesów wdrażania i realizacji outsourcingu projektów kadrowo-płacowych. Prywatnie fanka nowych technologii.

 

Magdalena Pielak

Od ponad 12 lat związana z rynkiem usług szkoleniowych. Doświadczony menedżer – zarówno w obszarze zarządzania funkcjami biznesowymi i projektami, jak i zespołem. Z powodzeniem budowała i realizowała wydarzenia z zakresu sprzedaży i obsługi klienta, przywództwa i zarządzania dla kadry zarządzającej wysokiego i średniego szczebla. W Sage wdraża ofertę szkoleń dla klientów w obszarze finansów, księgowości oraz kadr i płac.

 

Anna Starzyńska

Związana z Sage od 3 lat. Studentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku finanse i rachunkowość.
Posiada doświadczenie we wsparciu klienta przy produktach kadrowo-płacowych oraz HR. Aktualnie związana z funkcją Product Marketing Managera od portalu pracowniczego Sage HRcloud.

 

Szkolenie pracowników – jak skutecznie przekazywać ważne informacje i jak sprawić, aby firma była organizacją uczącą się

,

Przeglądaj tematy tego artykułu:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rekomendowany kolejny artykuł: