Symfonia. Biznes gotowy na zmiany

Poznaj ultra przyspieszenie pracy księgowej z dokumentami klienta dzięki nowej wersji Symfonia Biuro Rachunkowe Online! [WEBINARIUM]

Karol Flaziński

Karol Flaziński

Długość czytania:

28 maja 2021

Naturalną konsekwencją rozwoju biznesu jest pozyskiwanie nowych klientów. Zasoby biur rachunkowych nie są jednak nieskończone i nadchodzi moment, gdy zaczyna brakować czasu na obsługę nowych firm. Z kolei dotychczasowi klienci również rozwijają swoje przedsiębiorstwa dostarczając do obsługi coraz więcej dokumentów. Co zrobić, gdy usługi rachunkowo-finansowe są coraz bardziej czasochłonne? Jak przyspieszyć pracę księgowej z dokumentami klienta? Jak osiągnąć efektywną współpracę na linii biuro rachunkowe – klient? Odpowiedzią jest automatyzacja procesów księgowych.

Jak to osiągnąć? Przedstawiamy zupełnie nową odsłonę Symfonii Biuro Rachunkowe Online – platformy współpracy miedzy biurem rachunkowym a klientami. Aktualizacja funkcjonalności rozwiązania pozwoliła nam również na zmianę jego nazwy. Oszczędzaj czas, optymalizuj koszty, zwiększ efektywność i zautomatyzuj pracę Twojego biura rachunkowego. To jednak nie wszystko. Sprawdź, jakie dodatkowe korzyści zapewni Ci nasze rozwiązanie!

Uzyskaj dostęp do nagrania webinarium

Zapraszamy do obejrzenia bezpłatnego webinarium, podczas którego Katarzyno Szaro i Karol Flaziński opowiadają, jak nasze narzędzie wspiera biura rachunkowe w zwiększeniu zasobów, które pozwolą na obsługę nowych klientów. Pobierz nagranie i poznaj najważniejsze funkcjonalności:

  • Szybkie sczytywanie danych z dokumentów jedno i wielostronicowych
  • Inteligentny OCR – zapamiętywanie dekretacji kosztów, opisu faktury, rodzaju kosztu, typu dokumentów księgowego
  • Jak wybrać odpowiedni profil do zarządzania obiegiem dokumentów między biurem rachunkowym a firmą
  • Jak w klika sekund przygotować raport dla biegłego rewidenta z dokumentów należących do klienta?
  • Odwzorowanie mechanizmu podziału VAT, identycznego dla pozostałych programów Symfonii.

Teraz możesz skorzystać z usługi Szybki Start dla Symfonii Biuro Rachunkowe Online!  w specjalnej promocji: ULTRASZYBKI!

Zobacz warunki promocji! 

Prowadzący:

Katarzyna Szaro, konsultant i wdrożeniowiec Symfonii

Ekspertka ds. księgowości z piętnastoletnim stażem. W Symfonii prowadzi procesy wdrożeniowe w obszarze finansowo-księgowym oraz środków trwałych. Specjalizuje się we wdrożeniach rozwiązań Biuro Rachunkowe Online oraz Symfonia Obieg Dokumentów. Prowadzi szkolenia z obsługi programów finansowo-księgowych Symfonii zarówno indywidualnie, jak też w ramach Akademii Symfonii. Stawia na ciągły rozwój osobisty i zawodowy, pogłębiając kwalifikacje w wielu branżach gospodarczych.

 

Karol Flaziński, Product Marketing Manager w Symfonii

Marketer i pasjonat nowych technologii z dziesięcioletnim doświadczeniem w branży IT oraz elektroniki użytkowej. W Symfonii odpowiada za komercjalizację programów dla biznesu oraz współpracę z partnerami technologicznymi. Absolwent studiów magisterskich Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowych studiów Marketingu w Sporcie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Lubi mądrą pracę i utożsamia się ze słowami „więcej nie znaczy lepiej”.

 

Przeglądaj tematy tego artykułu:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Rekomendowany kolejny artykuł:

Więcej na ten temat:

Powiązane kategorie

Badania

Liderzy
Symfonii

Po godzinach

Wybór
redakcji

Słownik Symfonii

Prowadzenie firmy może być pełne wyzwań, a jednym z nich jest fachowy żargon, który trzeba rozumieć. Nasz słownik wyjaśnia pojęcia w prostych słowach – od A do Z.
Wyświetl słownik