Symfonia. Biznes gotowy na zmiany

Korekt nie da się uniknąć. Jak i kiedy przygotować je w programie kadrowo-płacowym Symfonii? [WEBINARIUM]

Anna Starzyńska

Anna Starzyńska

Product Marketing Manager

Długość czytania:

5 sierpnia 2021

Czy da się uniknąć korekt? To raczej pytanie retoryczne… Każda osoba zajmująca się w swojej pracy płacami wie, że wprowadzanie korekt to nieodłączny element tego rodzaju rozliczeń.  Zdarzenia losowe, nagłe zwolnienia lekarskie, wypadki przy pracy – w tych sytuacjach najczęściej zmianie ulega wynagrodzenie, a co za tym idzie, konieczna jest korekta. Kluczową rolę odgrywa tu poprawność, ponieważ jest to złożony proces, w którym nie można pominąć żadnego etapu. Dlatego warto mieć dostęp do oprogramowania kadrowo-płacowego, które pomaga w prosty sposób naliczać korekty i wynagrodzenia.

Zapraszamy na bezpłatne webinarium poświęcone w całości przeprowadzaniu korekt w systemie kadrowo-płacowym Symfonii, które poprowadzą nasi eksperci – Anna Starzyńska, Anna Kaczmarska i Cezary Karolczyk.

Zapisz się na webinarium!

Podczas spotkania prelegenci pokażą, że na pierwszy rzut oka skomplikowane operacje w systemach kadrowo-płacowych, mogą okazać się proste, a nawet przyjemne. Zarejestruj się i dowiedz się więcej, jak poprawnie przeprowadzić:

  • Korekty składek ZUS;
  • Korekty wynagrodzeń;
  • Korekty nieobecności.

Masz dodatkowe pytania? Nie zapomnij zadać ich podczas spotkania.

Zapisz się na webinarium i dowiedz się, jak w prosty sposób, z pomocą przyjaznego systemu, możesz radzić sobie z korektami!

Termin: 18 sierpnia 2021 r., godz. 10:00

Prowadzący:

Anna Starzyńska

Związana z Symfonią od 4 lat. Studentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku finanse i rachunkowość.
Posiada doświadczenie we wsparciu klienta przy produktach kadrowo-płacowych oraz HR. Aktualnie związana z funkcją Product Marketing Managera od portalu pracowniczego Symfonia HRcloud.

 

 

 

 

Anna Kaczmarska,

Absolwentka Politechniki Warszawskiej na kierunku Wydziału Nauk Społecznych i Administracji. Ekspert ds. kadr  płac, wieloletni konsultant ds. programów kadrowo płacowych w firmie Symfonia.

Od ponad  10 lat zawodowo związana z tematyką ubezpieczeń społecznych i zasadami naliczania płac. Laureatka konkursu Księgowi Przyszłości organizowanego przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce

 

 

 

Cezary Karolczyk

Związany z Symfonią od 2007 roku, członek MENSA. Spędził ponad 20 000 godzin na konsultacjach z klientami. Jest autorem większości programów szkoleniowych dostępnych w Akademii Symfonii dotyczących kadr i płac. Obecnie jest jedną z osób zarządzających tworzeniem i rozwojem programu Symfonia ERP Kadry i Płace. Jest autorem artykułów publikowanych w prasie i w internecie.

 

 

 

 

Zapisz się na webinarium!

Przeglądaj tematy tego artykułu:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowany kolejny artykuł:

Cyfryzacja procesu zatrudniania

Cyfryzacja procesu zatrudniania

Proces zatrudnienia nowych pracowników w okresie pracy zdalnej lub hybrydowej to spore wyzwanie dla wielu przedsiębiorstw. Z pomocą przychodzą jednak narzędzia i procedury, dzięki którym można ten proces nie tylko zoptymalizować, ale także odczuć jego pozytywny wpływ na szereg obszarów biznesowych. 

czytaj dalej

Powiązane kategorie

Planowanie
długoterminowe

Planowanie
globalne

Procesy
biznesowe

Zgodność
z prawem

Słownik Symfonii

Prowadzenie firmy może być pełne wyzwań, a jednym z nich jest fachowy żargon, który trzeba rozumieć. Nasz słownik wyjaśnia pojęcia w prostych słowach – od A do Z.
Wyświetl słownik