Symfonia. Biznes gotowy na zmiany

Jakie zmiany prawne czekają nas w czerwcu? Weź udział w Bilansie Księgowym!

Magdalena Marzec

Magdalena Marzec

Communications & Content Marketing Specialist

Długość czytania:

31 maja 2021

Jest początek miesiąca, a to oznacza, że przed nami kolejne wydanie „Bilansu Księgowego”. Webinar odbędzie się 11 czerwca w godzinach 10:00-11:00 i podobnie jak ostatnie dwie edycje będzie transmitowany na naszym kanale firmowym na Facebooku.

Do wydarzenia na Facebooku mogą Państwo dołączyć już teraz. Transmisja wideo wyświetli się tam w dniu webinaru o godzinie 10:00. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich, bez względu na to, czy posiadają Państwo konto w serwisie Facebook.

 

Dzień Księgowego świętujemy cały tydzień

Cykl spotkań „Bilans Księgowy” w dużej mierze dedykujemy księgowym. Czerwcowa edycja ma charakter szczególny, bo wypada chwilę po Dniu Księgowego. My mamy zamiar świętować go cały tydzień, a „Bilans Księgowy” jest tylko jedną z atrakcji, którą przygotowujemy z myślą o Was!

Weź udział w Bilansie Księgowym!

Zapraszamy do obserwowania naszego nowego profilu firmowego na Facebooku – @Symfonia.Oprogramowanie, gdzie wkrótce będziemy informować o szczegółach.

 

Jak usprawnić pracę biura rachunkowego i pozyskać nowych klientów

Przeglądaj tematy tego artykułu:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane kategorie

Planowanie
długoterminowe

Planowanie
globalne

Procesy
biznesowe

Zgodność
z prawem

Słownik Symfonii

Prowadzenie firmy może być pełne wyzwań, a jednym z nich jest fachowy żargon, który trzeba rozumieć. Nasz słownik wyjaśnia pojęcia w prostych słowach – od A do Z.
Wyświetl słownik