Symfonia. Biznes gotowy na zmiany

Bilans Księgowy: edycja wrześniowa [WEBINARIUM]

Magdalena Marzec

Magdalena Marzec

Communications & Content Marketing Specialist

Długość czytania:

25 sierpnia 2021

Po sezonie urlopowym zaktualizuj swoją wiedzę na temat nadchodzących zmian prawnych w obszarze finansowo-księgowym.

Sezon wakacyjny dobiega końca. Powrót do pourlopowej rzeczywistości to idealny moment, by zaktualizować informacje na temat nadchodzących zmian prawnych. Jest ku temu okazja. 3 września wracamy z cyklem „Bilans Księgowy”. Niezmiennie w roli prowadzących zobaczymy Bogdana Zatorskiego i Wojciecha Zajączkowskiego.

Webinarium będzie transmitowane 3 września w godzinach 10:00-11:00 na Facebooku. Do wydarzenia mogą Państwo dołączyć już dziś. Transmisja na żywo wyświetli się tam od 10:00 w dniu „Bilansu Księgowego” i będzie dostępna także dla osób, które nie posiadają konta na Facebooku – wystarczy jedynie kliknąć w poniższy link:

Weź udział w Bilansie Księgowym

Warsztaty skierowane są dla księgowych, właścicieli firm i wszystkich osób żywo zainteresowanych zmianami prawnymi.

Formuła spotkania zakłada, że uczestnicy mają okazję do zadawania pytań dotyczących poruszanych zagadnień. W przypadku osób, które nie mają konta na Facebooku, polecamy kontakt za pośrednictwem adresu: [email protected].

Przeglądaj tematy tego artykułu:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowany kolejny artykuł:

Cyfryzacja procesu zatrudniania

Cyfryzacja procesu zatrudniania

Proces zatrudnienia nowych pracowników w okresie pracy zdalnej lub hybrydowej to spore wyzwanie dla wielu przedsiębiorstw. Z pomocą przychodzą jednak narzędzia i procedury, dzięki którym można ten proces nie tylko zoptymalizować, ale także odczuć jego pozytywny wpływ na szereg obszarów biznesowych. 

czytaj dalej

Powiązane kategorie

Finanse
międzynarodowe

Finanse
na co dzień

Planowanie
biznesowe

Słownik Symfonii

Prowadzenie firmy może być pełne wyzwań, a jednym z nich jest fachowy żargon, który trzeba rozumieć. Nasz słownik wyjaśnia pojęcia w prostych słowach – od A do Z.
Wyświetl słownik