Symfonia. Biznes gotowy na zmiany

Sage Symfonia ERP – historie sukcesu

Łukasz Banachowicz

Łukasz Banachowicz

Długość czytania:

5 listopada 2020

Rozproszone systemy do zarządzania firmami nie sprawdzają się w dzisiejszych konkurencyjnych warunkach rynkowych. Twoja firma także musi rywalizować z innymi, ciągle udoskonalając swoje usługi i produkty. Aby to osiągnąć, musisz usprawniać procesy biznesowe i osiągać coraz większą efektywność. Coraz bardziej restrykcyjne przepisy i szybko zmieniające się prawo także powodują konieczność elastycznego podejścia do działalności biznesowej.

Podobnie wpływa na rozwój firmy postępująca cyfryzacja oraz konieczność optymalizacji kosztów.

W każdym z tych aspektów kluczową rolę odgrywa system ERP wspomagający zarządzanie.

Przedstawiamy Ci odnowiony system Sage Symfonia ERP do kompleksowego zarządzania firmą. Poznaj historie sukcesu naszych klientów, którzy korzystając z Sage Symfonii ERP wspięli się na biznesowe wyżyny, zdobywając nowych klientów, prowadząc ekspansję na nowe rynki i otwierając się na nowe obszary działalności. Inspiruj się przykładami firm takich jak Twoja – korzystaj z nowoczesnej technologii i spraw, by zarządzanie w Twojej firmie było bardziej intuicyjne, szybsze, prostsze i bardziej efektywne.

Teraz dzięki nowym funkcjonalnościom systemu Sage Symfonia ERP umożliwiającym tworzenie tzw. własnych pól do dokumentów oraz uruchamianie skryptów w formatkach dokumentów możesz samodzielnie dostosować system do wymagań Twojej branży i Twojej działalności, a nawet poszczególnych procesów i przyzwyczajeń. Dokumenty w systemie ERP mogą teraz przechowywać wszelkie, także niestandardowe, informacje, a dynamicznie wyliczane pola dodatkowo pozwalają na przeliczanie, agregowanie lub wybieranie niezbędnych danych.

Historie sukcesu wdrożenia oprogramowania Sage - ERP

Przeglądaj tematy tego artykułu:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiązane kategorie

Badania

Liderzy
Symfonii

Po godzinach

Wybór
redakcji

Słownik Symfonii

Prowadzenie firmy może być pełne wyzwań, a jednym z nich jest fachowy żargon, który trzeba rozumieć. Nasz słownik wyjaśnia pojęcia w prostych słowach – od A do Z.
Wyświetl słownik