Symfonia. Biznes gotowy na zmiany

Festiwal Cyfryzacji 2020

Tomasz Kordowski

Tomasz Kordowski

Ekspert Symfonii ds. Public Relations

Długość czytania:

1 października 2020

Początek października to w Polsce święto cyfryzacji. W dniach 1-10 października odbył się Festiwal Cyfryzacji, którego celem jest promocja cyfryzacji zarówno w biznesie, jak i życiu prywatnym. Objęliśmy patronat nad jednym z głównych wydarzeń festiwalowych – blokiem tematycznym „Moja firma i praca”.

 

Festiwal podzielony jest na kilka dni tematycznych, w czasie których w wielu miastach odbywają się setki spotkań, warsztatów, pokazów. Naszym dniem będzie 7 października, czyli dzień „Moja firma i praca” poświęcony tematyce cyfryzacji biznesu oraz rynkowi pracy. W tym roku większość wydarzeń organizowana jest online.

W czasie Festiwalu swoją premierę będzie miał raport poświęcony e-fakturowaniu w Polsce, gdzie razem z ekspertami Fundacji a także naszymi parterami wyjaśniamy, jak w prosty sposób przejść na elektroniczną stronę fakturowania, a dalej całej księgowości. Raport będzie można pobrać za darmo już od 7 października.

Poza tym opowiemy też o cyfryzacji kadr i HR oraz możliwościach obsługi pracowników w czasie pracy zdalnej. Pokażemy także, jak wiele mogą zyskać firmy, które zdecydują się przejść transformację cyfrową.

W 2019 roku odbyła się pierwsza edycja Festiwalu Cyfryzacji, która w całej Polsce przyciągnęła kilkaset tysięcy osób. Impreza jest inicjatywą Fundacji Digital Poland, do której dołączyliśmy rok temu (już po Festiwalu). W tym roku jesteśmy w gronie współorganizatorów tego wydarzenia.

 

Więcej o samym festiwalu można przeczytać tutaj.

Informacje o Fundacji Digital Poland.

Transformacja cyfrowa w polskich firmach - Raport

Przeglądaj tematy tego artykułu:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Rekomendowany kolejny artykuł:

Więcej na ten temat:

Powiązane kategorie

Badania

Liderzy
Symfonii

Po godzinach

Wybór
redakcji

Słownik Symfonii

Prowadzenie firmy może być pełne wyzwań, a jednym z nich jest fachowy żargon, który trzeba rozumieć. Nasz słownik wyjaśnia pojęcia w prostych słowach – od A do Z.
Wyświetl słownik