Symfonia. Biznes gotowy na zmiany

Nowy etap rozwoju marki Symfonia

Piotr Ciski

Piotr Ciski

Prezes Zarządu Symfonii

Długość czytania:

9 grudnia 2020

Szanowni Klienci,

z wieloma z Was jesteśmy już razem 25 lat. Możecie być pewni, że tak jak jesteśmy tu dziś, będziemy także jutro i w kolejnych latach. Jesteśmy właśnie w przededniu rozpoczęcia nowego etapu rozwoju oprogramowania z linii Symfonia.

Właśnie w roku jubileuszowym – 25 lat od wprowadzenia pierwszej wersji oprogramowania finansowo-księgowego Symfonia – zdecydowaliśmy o pozyskaniu nowego strategicznego partnera, który umożliwi nam zrealizowanie naszych ambitnych planów.

Nowym właścicielem zostanie Mid Europa Partners – wiodący inwestor finansowy w Europie Centralnej i Południowo-Wschodniej, zarządzający funduszami w wysokości ok. 5,3 mld euro. Jako jedna z pierwszych instytucji typu private equity w regionie ma za sobą długą historię inwestowania w wiodące na rynku firmy technologiczne, jak np. Allegro czy Intive, ale również w znane i ważne dla polskiej gospodarki marki spoza sektora IT.

Marka Symfonia dysponuje ogromnym potencjałem. Zarówno ja, jak i zespół Mid Europa, wiążemy z nią przyszłość, która zakłada dynamiczny rozwój spółki dzięki inwestycjom w lokalne produkty i transformację do chmury.

Co to dla Państwa oznacza? Przede wszystkim niezmienne wsparcie Państwa biznesu. Finanse i księgowość, kadry, płace i HR, handel i integracja z kanałem e-commerce, zarządzanie magazynem, zarządzanie produkcją, obieg dokumentów, analityka danych, ERP – to obszary działalności, z których nas znacie i w których gwarantujemy stałą obsługę i rozwój zarówno teraz, jak i w przyszłości.

Kontynuujemy także prace nad wzmocnieniem jakości dostarczanych usług. Między innymi pracujemy nad nowymi kanałami kontaktu z zespołami wsparcia technicznego i obsługi. Duży nacisk kładziemy także na rozwój Biura Obsługi Klienta online, uruchomionego z myślą o ułatwieniu natychmiastowego dostępu do najważniejszych informacji dla wszystkich użytkowników Symfonii.

Jak zawsze możecie Państwo także liczyć na nasze wsparcie merytoryczne. Jesteśmy w okresie kolejnych dość intensywnych zmian prawnych i technologicznych jak chociażby JPK_V7, PPK, przyspiesza transformacja cyfrowa. Dlatego nasze zespoły eksperckie przygotowują na bieżąco nowe szkolenia w formie bezpłatnych, otwartych webinariów, nowe artykuły z poradami dotyczącymi cyfrowych zmian w podatkach, prawie pracy, zarządzaniu firmą. Najświeższe materiały znajdziecie Państwo na naszym firmowym blogu.

Nasz zespół oraz nasi Partnerzy są nieustannie do Państwa dyspozycji.

Życzymy zdrowia i trzymamy kciuki za Państwa biznes,

Piotr Ciski oraz zespół Symfonia

Przeglądaj tematy tego artykułu:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowany kolejny artykuł:

Rekomendowany kolejny artykuł:

Więcej na ten temat:

Powiązane kategorie

Badania

Liderzy
Symfonii

Po godzinach

Wybór
redakcji

Słownik Symfonii

Prowadzenie firmy może być pełne wyzwań, a jednym z nich jest fachowy żargon, który trzeba rozumieć. Nasz słownik wyjaśnia pojęcia w prostych słowach – od A do Z.
Wyświetl słownik