Symfonia. Biznes gotowy na zmiany

Historie sukcesu dzięki Sage Symfonia ERP Handel

Tomasz Kozłowski

Tomasz Kozłowski

Długość czytania:

Lis 27, 2020

Moduł handlowy oprogramowania do zarządzania firmą,  to część systemu, z którego korzysta najwięcej osób w firmie. Jego zadaniem jest kompleksowe wspieranie obsługi obrotu towarowego. Oprócz
standardowych operacji, jak wystawianie dokumentów handlowych, faktur, korekt faktur, itp., w nowoczesnym module handlowym można zaimplementować takie funkcjonalności np. „Zamówienia własne” i ich przydatność w bieżącej pracy. Dzięki temu przyspieszamy obrót informacjami finansowymi i handlowymi w firmie – każda faktura powiązana jest z informacją o tym, do którego klienta wydane zostały produkty, z jakiej partii pochodziły i z jakiego dnia.

Działalność niemal każdej firmy finalnie prowadzi do transakcji handlowej. Dlatego tak ważne jest posiadanie oprogramowania do skutecznego zarządzania działalnością handlową. Niezależnie od tego czy sprzedajesz samochody, produkty spożywcze czy artykuły budowlane – na pewno potrzebujesz sprawnego programu do zarządzania swoją sprzedażą.

Przykładowo module handlowym programu Sage Symfonia ERP możesz:

  • dopasować do swoich osobistych oraz firmowych wymagań widoki list, kolumn i dokumentów oraz filtry na ekranach,
  • filtrować i wyszukiwać dane, jak również ich łączyć je i wiązać ze sobą,
  • generować wydruki w całym procesie handlowym: od przygotowywania na bazie jednego dokumentu potwierdzenia zamówienia, aż po zlecenia transportowe oraz zlecenie do firmy zewnętrznej na produkcję.

To tylko część wygodnych funkcji, które możesz wykorzystywać w swojej sprzedaży. Zobacz, jakie jeszcze funkcjonalności wspomagają przedsiębiorstwa wykorzystujące moduły handlowe Sage Symfonii ERP.

Historie sukcesu wdrożenia oprogramowania Sage - Handel
,

Przeglądaj tematy tego artykułu:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rekomendowany kolejny artykuł:

Praca zdalna po epidemii – czy jesteśmy na nią skazani?

Praca zdalna po epidemii – czy jesteśmy na nią skazani?

Praca z dowolnego miejsca, praca zdalna, home office – to różne nazwy tego samego zjawiska. Na rozpowszechnienie się tego modelu pracy przede wszystkim miała wpływ trwająca już od kilkunastu miesięcy pandemia COVID-19. Wiele wskazuje na to, że dla sporej części firm opustoszałe biura i praca wyłącznie w środowisku internetowym będą codziennością także po zakończeniu pandemii.

czytaj dalej

Powiązane kategorie

Lidery
innowacji

Technologia
dzisiaj

Technologia
jutra

Słownik Symfonii

Prowadzenie firmy może być pełne wyzwań, a jednym z nich jest fachowy żargon, który trzeba rozumieć. Nasz słownik wyjaśnia pojęcia w prostych słowach – od A do Z.
Wyświetl słownik