Symfonia. Biznes gotowy na zmiany

Symfonia Obieg Dokumentów – Twoje cyfrowe biuro [WEBINARIUM] – materiał archiwalny

Karol Flaziński

Karol Flaziński

Długość czytania:

26 stycznia 2021

Oszczędność czasu i pieniędzy jeszcze nigdy nie były tak ważne dla firm jak teraz. W tej dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości, kiedy nasza praca i kontakty międzyludzkie przybrały zdalną formę, z pomocą całym zespołom przychodzi elektroniczny obieg dokumentów. Dzięki nowoczesnej i prostej w obsłudze platformie odzyskamy kontrolę nad przepływem firmowych dokumentów, odciążymy naszych pracowników, a także w pełni obsłużymy procesy dokumentacji kosztowych, itp.

Żeby przybliżyć możliwości, jakie zapewnia oprogramowanie Symfonia Obieg Dokumentów, specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy spotkanie online z ekspertami – Anetą Fidler (eDokumenty Sp. z o.o.) i Karolem Flazińskim (Symfonia). Podczas webinarium, omówimy najważniejsze funkcjonalności narzędzia:

  • Rozliczanie kosztów projektów i odbytych delegacji;
  • Tworzenie i archiwizacja umów z kontrahentami;
  • Efektywne zarządzanie projektami;
  • Wprowadzanie narzędzi do cyfrowej współpracy pracowników;
  • Skuteczne narzędzia przeznaczone do komunikacji wewnątrz organizacji (np. czat, zarządzanie zadaniami, dostęp do dokumentów na jednej platformie).

Dzięki aplikacjom takim jak: kalendarz, skrzynka e-mailowa, sprawy, dokumenty, umowy, zadania, harmonogramy, obieg faktur zakupu, nasza platforma może być nieocenionym wsparciem dla księgowości i kontrolingu, administracji i sekretariatów, osób na stanowiskach zarządzających oraz managerów, a także działów marketingu, sprzedaży oraz specjalistów IT.

Jeśli jeszcze nie jesteś pewien, w jakich zadaniach może odciążyć Cię Symfonia Obieg Dokumentów oraz na czym polega obsługa tego narzędzia, weź udział w naszym bezpłatnym spotkaniu, a nasi eksperci rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości!

Kiedy?

Poniedziałek, 8 lutego 2021 r.

Godz. 10:00 (czas trwania: ok. 90 min)

[simple_cta_button text=”Zapisz się na webinarium” link=”https://sagepl.webex.com/sagepl/onstage/g.php?MTID=ebc82380c928e40def45e944d8fbf643a”]

Prowadzący:

Aneta Fidler

Key Account Manager w spółce eDokumenty Sp. z o.o. , która jest pionierem i jednym z liderów na rynku webowych systemów informacyjnych w Polsce. Jej praca przełożyła się na optymalizację procesów biznesowych w wielu przedsiębiorstwach. Uczestniczy w kluczowym projekcie z Partnerem Symfonii Sp. z o.o. i odpowiada za wsparcie kanału sprzedaży produktu Symfonia Obieg Dokumentów.

 

Karol Flaziński

Specjalista ds. marketingu i pasjonat nowych technologii z dziesięcioletnim doświadczeniem w branży IT oraz elektroniki użytkowej. W Symfonii odpowiada za komercjalizację programów dla biznesu oraz współpracę z partnerami technologicznymi. Absolwent studiów magisterskich Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowych studiów Marketingu w Sporcie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Lubi mądrą pracę i utożsamia się ze słowami „więcej nie znaczy lepiej”.

SOD Twoje cyfrowe biuro

Przeglądaj tematy tego artykułu:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Rekomendowany kolejny artykuł:

Więcej na ten temat:

Powiązane kategorie

Badania

Liderzy
Symfonii

Po godzinach

Wybór
redakcji

Słownik Symfonii

Prowadzenie firmy może być pełne wyzwań, a jednym z nich jest fachowy żargon, który trzeba rozumieć. Nasz słownik wyjaśnia pojęcia w prostych słowach – od A do Z.
Wyświetl słownik