Symfonia. Biznes gotowy na zmiany

Zmiana jakościowa w dziale księgowym dzięki Symfonia Obieg Dokumentów [webinarium]

Karol Flaziński

Karol Flaziński

Długość czytania:

29 października 2021

Zmiana jakościowa w dziale księgowym dzięki Symfonia Obieg Dokumentów [webinarium]

 

Dokładnie zaplanowana ścieżka przepływu dokumentów w firmie, możliwość sprawdzenia w każdej chwili, jaki jest stan pracy nad każdą fakturą i umową, kto je edytował bądź akceptował – brzmi jak marzenie? Teraz może stać się to Twoją rzeczywistością.

 

Zastanów się, ile czasu poświęcasz na odszukanie każdego dokumentu i weryfikację jego statusu? Ile razy zastanawiasz się, czy wszystkie dokumenty kosztowe zostały przesłane do systemu FK, lub czy w przypadku rozliczeń w różnych walutach, z wieloma stawkami VAT nie popełniono błędu? Takich kwestii jest wiele, a czas który zajmują można byłoby przeznaczyć na inne działania. Wystarczy skorzystać z cyfrowego narzędzia, które raz na zawsze uporządkuje przepływ dokumentów w firmie.

Zapraszamy do obejrzenia bezpłatnego webinarium „Zmiana jakościowa w dziale księgowym dzięki Symfonia Obieg Dokumentów”, w którym pokazujemy, jak codzienne wyzwania w pracy działu księgowości uczynić łatwiejszymi i bardziej uporządkowanymi.

Eksperci Symfonii: Karol Flaziński i Remigiusz Hajduk przedstawią sposoby na zwiększenie efektywności firmy dzięki Symfonia Obieg Dokumentów. To cyfrowe narzędzie stosuje już 2600 użytkowników, którzy postanowili usprawnić swoją księgowość.

Platforma oferuje między innymi:

  • dedykowaną ścieżkę obiegu dokumentów, a w niej informacje: u kogo jest dokument, na jakim jest etapie, kto go edytował, jakie czynności wykonał
  • obsługę dokumentów w różnych walutach, z wieloma stawkami VAT, z określeniem osobnych kont bankowych dla każdej ze stawek
  • dekretację dokumentów kosztowych i przesłanie ich z platformy do systemu FK

Podczas webinarium eksperci zaprezentują, poza kluczowymi procesami w dziale księgowości, również moduły: Obieg Faktury, Umowy, Sprawy, Poczta, Korespondencja, Projekty i Delegacje.

Wiele zagadnień i jeszcze więcej korzyści – obejrzyj webinarium „Zmiana jakościowa w dziale księgowym dzięki Symfonia Obieg Dokumentów” i spraw, że Twoja księgowość będzie niezawodna.

Prowadzący:

Karol Flaziński

Marketer i pasjonat nowych technologii z dziesięcioletnim doświadczeniem w branży IT oraz elektroniki użytkowej. W Symfonii odpowiada za komercjalizację programów dla biznesu oraz współpracę z partnerami technologicznymi. Absolwent studiów magisterskich Wydziału Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowych studiów Marketingu w Sporcie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Lubi mądrą pracę i utożsamia się ze słowami „więcej nie znaczy lepiej”.

 

Remigiusz Hajduk

Architekt Rozwiązań Biznesowych w Symfonii, związany z firmą od 20 lat. W ostatnich 10 latach zajmował się najważniejszymi klientami Symfonii, a od dwóch lat jest członkiem zespołu Pre Sales, gdzie jest odpowiedzialny za analizą potrzeb biznesowych w obszarze systemów  wspierających zarządzanie, projektowaniem docelowych rozwiązań oraz prezentacjami oprogramowania dla potencjalnych i aktualnych klientów systemu Symfonia.

 

Symfonia Obieg Dokumentów - zmiana jakościowa w dziale księgowym

Przeglądaj tematy tego artykułu:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowany kolejny artykuł:

Rekomendowany kolejny artykuł:

Więcej na ten temat: