Symfonia. Biznes gotowy na zmiany

Sage Symfonia Finanse i Księgowość – historie sukcesu [e-book]

Piotr Kowalski

Piotr Kowalski

Content Manager w Sage

Długość czytania:

10 listopada 2020

Biuro Denumeratio jest kancelarią rachunkową działającą w Pile. Obsługuje przede wszystkim małe i średnie przedsiębiorstwa oraz współpracuje z jednostkami samorządowymi i lokalnymi przedstawicielstwami zagranicznych firm. Kancelaria specjalizuje się w świadczeniu usług  rachunkowych, pełnym outsourcingu księgowości, doradztwie rachunkowym oraz ewidencji kadr i rozliczaniu płac.

Biuro zdecydowało się na wdrożenie systemu finansowo – księgowego Sage Symfonia Finanse i Księgowość z kilku powodów:

  • system musiał z łatwością obsłużyć stale powiększającą się bazę klientów,
  • program musiał być zdolny do obsługi skomplikowanych procesów finansowo księgowych, a jednocześnie elastyczny i prosty w obsłudze,
  • program musiał zapewnić szybszą obsługę klientów końcowych
  • oraz zapewniać sprawne i szybkie zarządzanie dokumentami (np. fakturami od klientów) już w momencie wystawienia dokumentu przez klienta.

Automatyzacja procesów księgowych była także istotnym argumentem dla firmy spedycyjnej GlobKurier, która także wdrożyła system Sage Symfonia Finanse i Księgowość. Świadcząc usługi kurierskie w obszarze e-commerce, wysyłając przesyłki w Polsce oraz do ponad 190 krajów na świecie przedsiębiorstwo uznało, że zadania związane z obsługą obszaru finansowo księgowego najlepiej spełni zintegrowany system Sage Symfonia ERP, który został zaimplementowany przez partnera Sage – firmę Gemini.

Dzięki temu ogromnie usprawniono obsługę dokumentów finansowych, poprawiono skuteczność wystawiania i rozliczania faktur oraz skuteczność procesów analitycznych w firmie.

Sprawdź, co zyskały inne inne firmy po implementacji systemów finansowo-księgowych Symfonia. Pobierz bezpłatny case book, w którym znajdziesz inspirujące historie polskich firm, które usprawniły zarządzanie swoimi finansami dzięki rozwiązaniom informatycznym Sage Symfonia.

 

Historie sukcesu wdrożenia oprogramowania Sage - Finanse i Księgowość

Przeglądaj tematy tego artykułu:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rekomendowany kolejny artykuł:

Powiązane kategorie

Finanse
międzynarodowe

Finanse
na co dzień

Planowanie
biznesowe

Słownik Symfonii

Prowadzenie firmy może być pełne wyzwań, a jednym z nich jest fachowy żargon, który trzeba rozumieć. Nasz słownik wyjaśnia pojęcia w prostych słowach – od A do Z.
Wyświetl słownik