Symfonia. Biznes gotowy na zmiany

Wesołych Świąt od Grupy Symfonia! Razem zróbmy coś dla innych!

Piotr Ciski

Piotr Ciski

Prezes Zarządu Symfonii

Długość czytania:

21 grudnia 2021

Wesołych Świąt od Grupy Symfonia!

Razem zróbmy coś dla innych!

 

Drodzy Klienci, Czytelnicy bloga Symfonii,

 

Dziękujemy za ten wspólny rok. To był czas dużych zmian dla naszej firmy, ale też wielu zmian dla całego biznesu, małych i średnich przedsiębiorstw, specjalistów wszelkich profesji.

W Symfonii szczególnie mocno wspieraliśmy wszystkich związanych z zawodami księgowymi, kadrowe i kadrowych, osoby zawodowo zajmujące się HR, ale także zaangażowanych w działalność handlową, w tym w kanale e-commerce. Byliśmy też blisko wyzwań, jakie stanęły przed branżą produkcyjną. Tradycyjnie wiele uwagi poświęcaliśmy zarządzającym biznesami – małymi i średnimi firmami, przedsiębiorstwami rodzinnymi.

Dziś jednak chcemy się na chwilę zatrzymać i zachęcić Was do wspólnego wsparcia trzech  wyjątkowych organizacji. Podobnie jak w ubiegłym roku postanowiliśmy zamiast na prezenty świąteczne dla naszych klientów przeznaczyć pieniądze – łącznie 80 000 zł – na cele społeczne i charytatywne.

Rok temu wspieraliśmy fundacje i instytucje kulturalne, które w czasie pandemii zostały szczególnie mocno dotknięte kryzysem. Tym razem nasze środki trafią do organizacji, których cele są nam szczególnie bliskie, bo wpisują się w założenia przyjęte dla Fundacji Symfonii, czyli:

  • zapewnić wszystkim edukację wysokiej jakości oraz promować uczenie się przez całe życie;
  • zapewnić wszystkim ludziom w każdym wieku zdrowe życie oraz promować dobrobyt.

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia strony tych fundacji i stowarzyszeń, i w miarę możliwości dołożenia swojej cegiełki do realizowanych przez nie projektów.

Warto pomagać właśnie teraz!

A oto organizacje, które wspieramy w tym roku:

 

Fundacja Świętego Mikołaja  – organizacja wspiera edukację dzieci i młodzieży, pomaga także dzieciom w trudnych sytuacjach życiowych. Fundacja prowadzi m.in. program „Stypendia św. Mikołaja”, poprzez który wspiera rozwój pasji i talentów uzdolnionych dzieci i młodzieży z niezamożnych rodzin. Program prowadzony jest we współpracy ze szkołami od 2010 r.

 

Stowarzyszenie mali bracia Ubogich – wspiera osoby starsze, szczególnie samotne, zarówno w kwestiach ekonomicznych, jak i psychologicznych czy zdrowotnych. Najbardziej znanym programem Stowarzyszenia jest „Podaruj Wigilię”. Przed pandemią były to zorganizowane wspólne wigilie dla samotnych seniorów. Aktualnie wolontariusze Stowarzyszenia docierają z wigilijną kolacją, upominkiem i życzeniami do każdego z podopiecznych.

 

Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym – organizacja świadczy szeroko rozumianą pomoc osobom z niepełnosprawnością i przewlekle chorym, w szczególności w zakresie wsparcia finansowego (leczenie, spełnianie marzeń, poprawa jakości życia) oraz zwiększania samodzielności życiowej podopiecznych, poprzez rehabilitację oraz aktywizację sportową i społeczną. Fundacja prowadzi też szereg projektów mających na celu zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

23 grudnia startuje z kampanią społeczną Pełnosprawni w miłości, przełamującą stereotypy związane z rodzicielstwem i relacjami osób z niepełnosprawnością ruchową.

Wesołych Świąt!

 

Przeglądaj tematy tego artykułu:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowany kolejny artykuł:

Więcej na ten temat: