Symfonia. Biznes gotowy na zmiany

Cloud Planet S.A. dołącza do Grupy Symfonia

Tomasz Kordowski

Tomasz Kordowski

Ekspert Symfonii ds. Public Relations

Długość czytania:

14 października 2021

Cloud Planet S.A. dołącza do Grupy Symfonia

 

13 października 2021 r. Symfonia sp. z o.o. przejęła 100% udziałów w spółce Cloud Planet S.A. oraz powiązanej z nią spółce „Skanuj.to” sp. z o.o.

Cloud Planet w rodzinie Symfonii

Tym samym aktualnie w skład Grupy Symfonia wchodzą spółki Symfonia sp. z o.o., Reset2.pl sp. z o.o. (przejęta we wrześniu 2021 r.) oraz Cloud Planet S.A. i „Skanuj.to” sp. z o.o., z których oprogramowania korzysta ponad 50 tysięcy klientów z sektora MŚP.

Oprogramowanie dostarczane przez Cloud Planet S.A. oraz „Skanuj.to” sp. z o.o. jest dedykowane kompleksowej obsłudze mikro i małych przedsiębiorstw ze szczególnym naciskiem na zarządzanie procesami finansowo-księgowymi oraz wsparcie współpracy między księgowymi a przedsiębiorcami.

Rozwiązania te są dostępne w chmurze w formie serwisów szybkafaktura.pl oraz skanuj.to i rozwijane w oparciu o najbardziej cenione dziś na rynku technologie, w tym m.in. Vue.js, Symfony, PostgreSQL czy ABBYY® FineReader. Cloud Planet S.A. jest także autorem chmurowej platformy bankowej przeznaczonej do obsługi mikroprzedsiębiorstw, wykorzystywanej przez ponad 40 tysięcy klientów największych banków w Polsce.

Przejęcie Cloud Planet S.A. i „Skanuj.to” sp. z o.o. jest kolejnym krokiem na drodze do budowania pozycji Grupy Symfonia jako lidera na polskim rynku dostawców oprogramowania dla MŚP.

Doświadczenie i technologie dostarczane przez Cloud Planet S.A. oraz „Skanuj.to” sp. z o.o. będą wsparciem w rozwoju kompleksowych rozwiązań i usług chmurowych w całej Grupie Symfonia.

W Grupie Symfonia niedawno pojawiła się także spółka Reset2.pl, o której pisaliśmy tutaj.

Przeglądaj tematy tego artykułu:

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rekomendowany kolejny artykuł:

Więcej na ten temat: